Hakkımızda

1991 yılında %100 Türk sermayesi ile girişimci Bünyamin Şahin tarafından Ankara’da kurulan “Ankara Plise & Lazer” kendisine ilke edindiği müşteri memnuniyetiyle siz değerli müşterilerimize 17 yıldır hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Her zaman işinde en iyi olmayı hedefleyen “Ankara Plise & Lazer” geçen bu 17 yıllık süreçte teknolojiye ayak uydurmuş ve kurumsallaşan yapısı ile de müşterilerine her zaman en iyiyi en kaliteliyi en kısa sürede sunmuştur.

1991 yılında küçük bir atölyede başlayan “Ankara Plise & Lazer” bugün yurdun dört bir yanına işler yapan büyük bir fabrika haline gelmiştir. 150 cm lik top halindeki kumaşlar da dahil olmak üzere her türlü ebatlarda kumaşlara plise ve kıraçlama yapabilmektedir. Bir tanesi tam otomatik CNC olmak üzere dört adet plise makinesi ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamızda ayrıca Lazer kesim ve kazıma işleri yapılmaktadır. İtalya’dan getirttiğimiz son sistem lazer kesim makineleriyle (Türkiye’de sayılı olan ve Ankara’da sadece bizde olan) tüm işleriniz en iyi ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Ayrıca kristal taş dizim ve inci çakma işleriyle de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Teşekkürler…

Lazer Kesim Modellerimizi Gördünüz mü ?